wtorek, 12 styczeń 2021 15:55

Bramy szybkobieżne pcv - jako innowacyjne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej

bramy szybkobieżne bramy szybkobieżne

Popularność, jaką cieszą się bramy szybkobieżne wynika z ich uniwersalności – są funkcjonalnym rozwiązaniem dla każdej gałęzi przemysłu.

 

Zgodność z rygorystycznymi normami oraz optymalna prędkość zamykania i otwierania zapewniają oczekiwaną oszczędność czasu i energii, dzięki czemu można nie tylko ograniczyć koszty, ale również zwiększyć wydajność pracy. Jak działają bramy szybkorolowane? Gdzie można wykorzystać takie bramy PCV?

Bramy szybkobieżne w różnych wariantach wykonania jako technologicznie nowatorskie urządzenia do zastosowania w dowolnym sektorze przemysłu i usług.

Bramy szybkorolowane to produkty dostosowane do pracy w każdych warunkach, które spełniają rygorystyczne normy branżowe. Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje, czyli bramy szybkobieżne ze sztywnych paneli oraz elastyczne bramy szybkobieżne. Pierwsze, najbardziej zaawansowane technologicznie, to bramy składające się ze sztywnych, metalowych paneli zapewniających dużą izolację cieplną. Z kolei bramy foliowe, których kurtyna wykonywana jest głównie z folii PCV to popularne rozwiązanie dla przemysłu spożywczego, magazynów i centrów handlowych, gdzie pozwalają szybko i skutecznie odizolować przestrzenie.

Bramy szybkobieżne mogą posiadać system samonaprawy, który zapobiega trwałym uszkodzeniom. Takie bramy samonaprawialne w przypadku kolizji wypuszczają kurtynę z prowadnic, a następnie automatycznie wprowadzają ją z powrotem, dzięki czemu brama może dalej spełniać swoją funkcję.

Uniwersalność, niezawodność, wydajność, prostota obsługi i komfort użytkowania to cechy, które powodują, że produkty jakimi są bramy szybkorolowane - tworzą nową jakość w naszej codziennej pracy.

Jako wszechstronne rozwiązanie bramy szybkobieżne mogą być montowane zarówno w obiektach przemysłowych, jak i obiektach użyteczności publicznej, wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz budynków. Odporne na szkodliwe działanie czynników środowiskowych bramy PCV pozwalają w szybki sposób odizolować wybrane przestrzenie zapewniając izolację cieplną. Stosunkowo wysoka izolacyjność termiczna jak na bramy foliowe pozwala też wykorzystywać bramy szybkobieżne do chłodni i mroźni.

Niepodważalną zaletą jest szybkość działania, która sprawia, że bramy szybkorolowane zwiększają wydajność pracy i obniżają koszty poboru energii. Dodatkowo, pomimo szerokiego zakresu wymiarowego, bramy PCV nie wymagają dużo przestrzeni montażowej, a ograniczone wymagania instalacyjne tylko zwiększają ich uniwersalność.

Produkty wykonane z wysokiej jakości komponentów dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów można znaleźć między innymi na: http://www.bramyszybkobiezne.pl.

Odpowiedzmy teraz na pytanie, czy warto zdecydować się w naszej pracy na innowacyjne rozwiązania technologiczne jakimi są bez wątpienia bramy PCV ?

Bramy szybkobieżne to przede wszystkim dynamiczna obsługa pomieszczeń, ochrona przed nieuprawnionym dostępem, ochrona przed zanieczyszczeniami oraz wysoka izolacja termiczna. Takie optymalne połączenie i zgodność z rygorystycznymi normami sprzyjają wykorzystaniu bramy PCV w praktycznie każdym segmencie przemysłu.

Rozwój stosowanych technologii pozwolił na stworzenie bramy o optymalnych parametrach – stosunkowo małe rozmiary kurtyny łączą się z dużą wytrzymałością na eksploatację i warunki środowiskowe. Kluczowym czynnikiem jest odporność na działanie wiatru i wody oraz uszkodzenia mechaniczne, co znacząco wpływa na żywotność produktu.